KONST / Litografier / Litografi 17277187
nr 1727 7187
Gustaf Isander
(1863-1929), Sverige
Litografi, Kungliga Slottet, Stockholm. Signerad, numrerad 131/200. Bildmått: 22x28 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm
Gustaf Isander, svensk målare född 1863, död 1929.
Utrop:
500 kr
måndag 29 september 2025
kl 18:08:54